:: AKTUALNOŚCI
:: KIM JESTEŚMY
:: JAK WSTĄPIĆ
   DO KOŁA ?

:: HISTORIA
:: CZYTELNIA
:: GALERIA
:: KRONIKA
:: DOWNLOAD
:: ZARZĄD
:: OPIEKUNOWIE
:: ARCHIWUM
:: REGULAMIN
:: SKN W MEDIACH
:: HONOROWY SYMPATYK SKN DROGOWIEC


Skład XXIII Zarządu Studenckiego Koła Naukowego "Drogowiec"
na rok akademicki 2018/2019:

Opiekun naukowy:

   dr inż. Marta Wasilewska

Prezes:

   Karolina Szarowska - karolina.szarowska@op.pl

V-ce Prezes:

   Urszula Bondaruk - ula.bondaruk@gmail.com

Sekretarz:

   Arkadiusz Brysiewicz



Administratorzy strony internetowej:

   Urszula Bondaruk (od 2018) - ula.bondaruk@gmail.com

   Tomasz Chraszcz (od 2015) - tom.chraszcz@gmail.com

   Krzysztof Gorlo (2012/2013) - kgorlo@wp.pl

   Michał Karbowski (2011/2012) - athenic@gmail.com

   Marek Motylewicz (2009/2010) - m.motylewicz@pb.edu.pl

   Paweł Stypułkowski (2007/2008)

   Szymon Wasil (2007/2008)

   Przemysław Trejbszo(2005/2006/2007)

   Adam Stepaniuk(2001/2005)


Składy poprzednich zarządów Studenckiego Koła Naukowego "Drogowiec"

Zarząd I (1996/1997):

   Prezes: Marek Filipkowski - założyciel SKN
   V-ce Prezes: Jarosław Urbanowicz
   Skarbnik: Dariusz Kaczmarczyk
   Sekretarz: Marek Olszewski
   Członek zarządu: Jacek Gajek

Zarząd II (1997/1998):

   Prezes: Robert Ziółkowski
   V-ce Prezes: Maciej Maciejczuk
   Skarbnik: Jarosław Urbanowicz
   Sekretarz: Krzysztof Pronobis
   Członek zarządu: Tomasz Kulikowski

Zarząd III (1998/1999):

   Prezes: Marta Bezdziecka
   V-ce Prezes: Tomasz Kulikowski
   Skarbnik: Dariusz Taraszkiewicz
   Sekretarz: Artur Ciecierski
   Członek zarządu: Maciej Maciejczuk

Zarząd IV (1999/2000):

   Prezes: Marta Bezdziecka
   V-ce Prezes: Marcin Ardziński
   Skarbnik: Dariusz Taraszkiewicz
   Sekretarz: Artur Ciecierski
   Członek zarządu: Wojciech Grzybowski

Zarząd V (2000/2001):

   Prezes: Marcin Ardziński
   V-ce Prezes: Andrzej Dojlida
   Skarbnik: Tomasz Borowik
   Sekretarz: Magdalena Łapińska- Zabrocka
   Członek zarządu: Wojciech Grzybowski

Zarząd VI (2001/2002):

   Prezes: Adam Stepaniuk
   V-ce Prezes: Magdalena Łapińska
   Skarbnik: Tomasz Borowik
   Sekretarz: Edyta Chmielewska (Nagolska)
   Członek zarządu: Luiza Jaroszewicz

Zarząd VII (2002/2003):

   Prezes: Dariusz Biały
   V-ce Prezes: Magdalena Łapińska
   Skarbnik: Maciej Choiński
   Sekretarz: Urszula Sańko-Sawczenko
   Członek zarządu: Marek Anuszkiewicz

Zarząd VIII (2003/2004):

   Prezes: Dariusz Biały
   V-ce Prezes: Joanna Zadykowicz
   Skarbnik: Dariusz Gutowski
   Sekretarz: Urszula Sańko-Sawczenko
   Członek zarządu: Kamil Kalicki

Zarząd IX (2004/2005):

   Prezes: Piotr Lipiński
   V-ce Prezes: Joanna Zadykowicz
   Skarbnik: Maciej Hołownia
   Sekretarz: Iwona Antoniuk
   Członek zarządu: Kamil Kalicki

Zarząd X (2005/2006):

   Prezes: Adam Jacek Dolecki
   V-ce Prezes: Marek Filipowicz
   Skarbnik: Krzysztof Aszurkiewicz
   Sekretarz: Kamila Matyszewska
   Członek zarządu: Krystian Włodarczyk

Zarząd XI (2006/2007):

   Prezes: Daniel Sokołowski
   V-ce Prezes: Marek Pekar
   Skarbnik: Rafał Dawidziuk
   Sekretarz: Magdalena Oksztulska
   Członek zarządu: Ewa Zaniewska

Zarząd XII (2007/2008):

   Prezes: Katarzyna Wierzchowska
   V-ce Prezes: Marcin Rój
   Skarbnik: Mariola Kowalko
   Sekretarz: Julita Pawluczuk
   Członek zarządu: Kamil Korzun

Zarząd XIII (2008/2009):

   Prezes: Jolanta Ekstowicz
   V-ce Prezes: Aleksandra Knapiuk
   Skarbnik: Marcin Dzięgielewski
   Sekretarz: Natalia Chodziutko
   Członek zarządu: Krzysztof Jabłonowski

Zarząd XIV (2009/2010):

   Prezes: Jolanta Ekstowicz
   V-ce Prezes: Łukasz Wasilewski
   Skarbnik: Mariusz Życzkowski
   Sekretarz: Zuzanna Wysocka
   Członek zarządu: Krzysztof Jabłonowski

Zarząd XV (2010/2011):

   Prezes: Łukasz Wasilewski
   V-ce Prezes: Michał Szerenos
   Skarbnik: Mariusz Życzkowski
   Sekretarz: Zuzanna Wysocka
   Członek zarządu: Karolina Olszewska

Zarząd XVI (2011/2012):

   Prezes: Łukasz Wasilewski
   V-ce Prezes: Szymon Kochanowski
   Skarbnik: Krzysztof Jabłoński
   Sekretarz: Agata Przybyszewska
   Członek zarządu: Karolina Olszewska
   Członek zarządu: Katarzyna Zimnoch
   Członek zarządu: Marcin Ostrowski

Zarząd XVII (2012/2013):

   Prezes: Agata Przybyszewska
   V-ce Prezes: Katarzyna Zimnoch
   Skarbnik: Marzena Żuk
   Sekretarz: Marcin Macko
   Członek zarządu: Robert Filipczuk

Zarząd XVIII (2013/2014):

   Prezes: Robert Filipczuk
   V-ce Prezes: Agata Stankiewicz
   Skarbnik: Joanna Wysocka
   Sekretarz: Natalia Bazyluk
   Członek zarządu: Łukasz Celiński

Zarząd XIX (2014/2015):

   Prezes: Przemysław Lipka
   V-ce Prezes: Joanna Wysocka/Damian Borys
   Skarbnik: Jan Krawczeniuk
   Sekretarz: Hanna Archipiak
   Członek zarządu: Marcin Macko/Sylwia Zaśkiewicz


Zarząd XX (2015/2016):

   Prezes: Sylwia Zaśkiewicz
   V-ce Prezes: Tomasz Chraszcz
   Skarbnik: Monika Borys
   Sekretarz: Natalia Ignatiuk
   Członek zarządu: Ariel Witkowski


Zarząd XXI (2016/2017):

   Prezes: Paulina Putko
   V-ce Prezes: Aleksandra Kozikowska
   Skarbnik: Karol Rusiłowicz
   Sekretarz: Małgorzata Iwaniuk
   Członek zarządu: Przemysław Tyszkiewicz


Zarząd XXII (2017/2018):

   Prezes: Karol Rusiłowicz
   V-ce Prezes: Karolina Szarowska
   Skarbnik: Karol Bednarczyk
   Sekretarz: Jakub Karolkiewicz
   Członek zarządu: Alan Grodzki


Zarząd XXIII (2018/2019):

   Prezes: Karolina Szarowska
   V-ce Prezes: Urszula Bondaruk
   Sekretarz: Arkadiusz Brysiewicz